Trade terms

We are happy to ship worldwide. We accept Paypal.

Company: Rudolf Prochazka, Zahradní 193, 25072 Předboj, company ID: 76553931 

Obchodní podmínky

NEZÁVAZNÉ VYZKOUŠENÍ je možné u zboží, o kterém si nejste jisti, že Vám padne (např. bundy nebo boty). Zejména u bot toto doporučujeme. Setkání je možné po domluvě v Chomutově nebo v Praze. V případě, že Vám osobní předání nevyhovuje, není problém nepadnoucí zboží vyměnit  za jinou velikost nebo vrátit.

DOBA DODÁNÍ: Zboží je odesíláno po zaplacení na Vámi uvedenou doručovací adresu nebo je možné poslání na DOBÍRKU (způsob doručení je nutné vybrat při objednávce zboží). Zboží odesíláme většinou v den objednání nebo hned druhý den. Doba doručení Českou poštou 1 až 3 dny. Je možné si připlatit za expresní doručení do druhého pracovního dne (Balík do ruky) nebo doručení v sobotu a svátek (EMS).

POŠTOVNÉ: Při platbě předem na účet 60,- Kč, na dobírku 94,-Kč bez ohledu na velikost nebo váhu zásilky.

Zboží, které není skladem a je na objednávku je obvykle dodáno během 3-4 týdnů. V případě zájmu nám prosím pošlete email (info@hellrider.cz)

Nejsme plátci DPH.

 

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Vymezení pojmů

1) Spotřebitelská smlouva – smlouva kupní, o dílo, případně jiné smlouvy dle občanského zákoníku, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel a na druhé straně dodavatel resp.prodávající.

2) Dodavatel/prodávající – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.

3) Spotřebitel (kupující) - je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.

 

Uzavření kupní smlouvy

Veškeré nabídky prodeje zboží umístěné ve webovém rozhraní obchodu jsou nezávazné a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží

Odeslaná objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a závazným potvrzením objednávky prodávajícím vzniká kupní smlouva mezi prodávajícím a zákazníkem (spotřebitelem).

 

Storno objednávky

1) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

·         - Zboží se již vyprodalo, již se nedodává nebo nevyrábí a není ho tak možné dodat, prodejní cena nebo označení zboží v e-shopu obsahuje chybu či překlep a kupující neakceptuje opravenou kupní cenu či upřesnění zboží nebo jeho varianty;
- U zboží se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží a kupující změnu ceny neakceptuje;
- Prodávající má právo objednávku stornovat také v případě, že kupující vyplní chybné nebo neúplné kontaktní údaje.

2) V případě, že tato situace nastane, prodávající bude bez zbytečného odkladu kontaktovat zákazníka za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka dle jeho instrukcí převedena zpět na jeho bankovní účet nebo zaslána na jeho adresu.

3) Kupující může objednávku stornovat kdykoliv, pokud nebyla ještě expedována (předána k přepravě). Storno objednávky může prodávající provést emailem nebo telefonicky.

 

Platnost cen

Ceny jsou platné v momentě objednávky. V případě, že dojde k neočekávané a výrazné změně cen ze strany dodavatele, upozorní dodavatel kupujícího na změnu ceny před expedicí zboží. V případě, že kupující nebude se změnou ceny souhlasit, má dodavatel právo objednávku stornovat.

Přestože se snažíme o maximální přesnost údajů a cen uvedených u zboží v e-shopu, může se přes veškerou pečlivost stát, že se v takto velkém množství údajů vyskytne chyba nebo překlep v názvu zboží, jako technické specifikaci, popisu, obrázku (obrázky jsou informativního charakteru), v nabízených variantách zboží, ceně zboží nebo u jiného údaje uvedeného zboží. Negarantujeme proto věcnou správnost obsahu webových stránek e-shopu, vyhrazujeme si právo chyb a překlepů, a právo aktualizace údajů u zboží v e-shopu bez předchozího upozornění.

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že Vaše obchodní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze dopravci (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

 

Převzetí zboží

DOPORUČUJEME! Při převzetí zásilky dodané přepravcem provést vnější kontrolu zásilky. V případě vnějšího poškození zásilky, zásilku od přepravce nepřebírejte.
Sepište reklamační protokol s dopravcem a kopii zašlete e-mailem na adresu info@hellrider.cz
Pokud se rozhodnete takto poškozené zboží přijmout, vystavujete se možnosti, že při případné reklamaci prodávající prokáže na základě Vámi podepsaného přepravního dokladu, že zásilka při jejím převzetí byla zvnějšku nepoškozena.
Odpovědnost za kompletnost nepoškozené dodávky nese dodavatel.
Spolu se zbožím obdrží kupující také fakturu (daňový doklad), která platí zároveň jako doklad o záruce.

Powered By OpenCart
Hellrider.cz © 2023