Spolupráce s Motoaudio.eu - pořádná dávka muziky nejen pro Harleye

Monday 26th September 2016

Už je to tady. To, co jste si ještě do nedávna mohli jen nechat namontovat od www.Motoaudio.eu, je možné si koupit na eshopu www.hellrider.cz a namontovat svépomocí.

Se Zbyškem z Motoaudio.eu spolupracuji dlouho a neprodával bych nic, za čím bych nestál. Dokud to člověk neuvidí a hlavně neuslyší naživo, tak neuvěří. Už jsem u něj na zimu objednán se svojí Glidou. :-)

Mám tu čest uvést v našem eshopu první várku vyladěné výkonné sady na Harleye přímo od mistra zvuku - Zbyška z www.motoaudio.eu. Do budoucna v nabídce přibude několik dalších setů nejen na přední část, ale i do kufrů, Tourpaku a kolen. Díky těmto uceleným sadám lze snadno a efektivně upgradovat muziku na Vašem stroji.

A jak to všechno začalo?

Jak jinak než na HD. Kdo ví co, bylo za den. Bylo krásné odpoledne stvořené pro výlet. Zbyšek si nasedl na svou Elektru, zapnul muziku, která však při jízdě po dálnici nevynikala. Standardní audio systém od HD...hudba se rozostřuje a není slyšet. Pořídil lepší reproduktory od firmy Hog Tunes. Byly sice hlasitější, ale nebylo to při vyšších rychlostech ono. Zkusil osvědčenou sadu ze svého amerického vozu, ale zase to nebylo ono, přeci jen je to uzavřený prostor. Motocykl je něco jiného, vítr, okolní hluk nejen z laděných výfuků a další vlivy…

Celé 2 roky věnoval sledováním, zkoušením a testováním rozličných reproduktorů v kombinaci se zesilovači věhlasných značek. Vybral to nejlepší na trhu a už 2 roky dělá to, co ho baví. A je to na tom znát, neustále sleduje trendy, inovuje a experimentuje.

Za tu dobu se tak posunul, že nyní nechává vyrábět své vlastní upravené reproduktory se zesilovači, které si sám programuje. Je znát, že je hudebník a audiofil. Navíc perfekcionalista. Nespokojí se s průměrem. Za vše mluví 57 již upgradovaných motocyklů nejen značky Harley-Davidson, ale i Honda Goldwing a Kawasaki Vulcan.

Jeho vlastnoručně vyrobený „Spirit of the north“ je živou ukázkou, co lze nejen na poli muziky změnit a dovést k dokonalosti.

Instalace je v režii každého zákazníka, nicméně Zbyšek je technická podpora, na kterou se můžete obrátit, jak po emailu na zbysek@motoaudio.eu, tak po telefonu 604777131). Kabeláž není součástí, dá se dokoupit za příplatek.

Audio soustavy Motoaudio naleznete zde: http://www.hellrider.cz/motoaudio

About the author: Hellrider
Hellrider

eshop pro motorkáře zaměřen převážně na raritní a sběratelské kousky Harley-Davidson

Connect with Hellrider via:
Hellrider.cz © 2018