O nás

Rudolf Procházka

IČ: 76553931

info@hellrider.cz

Bankovní spojení:
Česká spořitelna
číslo účtu: 1099588063/0800

Pro objednávky ze Slovenska využíváme služeb ulozenka.cz, čímž zajistíme minimální navýšení poštovného.

Nejsme plátci DPH. K ceně celé objednávky se přičítá jen 1x poštovné, dle výběru dodání (standardně poštou je to: Při objednávce malých lehkých položek je poštovné při platbě předem na účet pouze 45,- Kč, u standardních objednávkek 60,- Kč, u velmi těžkých a objemných je to 80,- Kč. V případě dobírky, tedy platbě při převzetí je navýšení o 30,- Kč).

 

Hezký den,

vítám Vás na eshopu HellRider. S některými z Vás jsem se osobně setkal nebo opakovaně setkávám – ze zákazníků se stali kamarádi, z kamarádů zákazníci. S jinými jsem se nikdy neviděl, tak mě napadlo, že by bylo slušné něco o sobě prozradit, aby nákup přes eshop nebyl tak anonymní. Jsem motorkář a uznávám styl chopper / cruiser. Líbí se mi ta bezstarostná jízda, pohoda, zatáčky jen tak kroužit, vypustit starosti z hlavy a jen si užívat poklidnou bublavou jízdu krajinou. 

Když jsem si koupil první motorku, byla úplně holá a těšil jsem se, jak si ji vyšperkuji a upravím podle sebe. To máme asi všichni společné, každý chce mít tu svou krásku co nejatraktivnější a podle svého vkusu. Když jsem zjistil ceny a výběr na českém trhu, z radosti se stala spíše starost. Začal jsem pátrat po lepších cenách a zajímavějším zboží než je na našem trhu. Získal jsem důležité kontakty v USA a ceny mám často nižší než v USA. Mnohdy se i jedná o unikátní kousky, které se už nedají sehnat. Proto je např. většina triček pouze v jedné velikosti - jiné se prostě už nedají koupit. Mým cílem je mít jedinečné originální zboží za dobré ceny a to je podle mých zkušeností i přání zákazníka. 

Můj profil je zde: http://www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=42551

  Štastné kilometry!

        Rudolf Procházka

 

Hellrider.cz © 2020