Vyhledávání - ledvi

Pokročilé vyhledávání

Vyhledat:

Nalezené zboží

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Značka: DRAGON BOAT Materiál: Polyuretanová kůže Upevnění díky nastavitelným popruhům, ledvinka se upevňuje na vnější stranu stehen. Velký úložný prostor...

Tag:

ledvi

2 700,- Kč
na zip s karabinkou 18x15x7,5cm ..

Tag:

ledvi

750,- Kč
rozměry  28 cm x 14 cm jedna plochá kapsa na zip, uvnitř omyvatelná jednoduché připevnění suchým zipem Vpředu vytištěno ALL FOR FREEDOM - FREEDOM FOR ALL ..

Tag:

ledvi

950,- Kč
Originál OCC ..

Tag:

ledvi

600,- Kč
Original Harley Davidson Pozor na levné imitace!! Výborná ochrana pro všechny povětrnostní podmínky. Voděodolná technologie Lycra® Aquator®. Podšívka je odnímatelná, lehká a vzdušná (technologie Primaloft®), může být nošena samostatně jako lehká bunda. 2x vertikální větrání vpředu a 2x vzadu. Odnímatelné lehké chrániče na loktech, ramenech a zádech. Odnímatelný ledvinový pás. Vnitřní kapsa na ..

Tag:

ledvi

8 500,- Kč
Original Harley Davidson Pozor na levné imitace!! Lehká, větru a vodě odolná (technologie Airguard®), oděruvzdorná, neroztrhá se. CoolMax® podšívka. Membrána od fy. Schoeller® reaguje na teplotu a vlhkost těla a zajišťuje optimální klima těla. Podšívka je odnímatelná, lehká a vzdušná (technologie Primaloft®), může být nošena samostatně..

Tag:

ledvi

11 000,- Kč
Materiál: nylon 32x21x8,5cm   ..

Tag:

ledvi

1 500,- Kč
Hellrider.cz © 2019